Vi är här för att hjälpa dig!

I kundtjänst hittar du de personer som vet flera hundra artikelnummer utantill och som vet vilka produkter som kan kombineras för bästa möjliga lösning. Du hittar också anpassningsexperter med många års erfarenhet som vet vilka lösningar som är bäst för specifika användargrupper och utmaningar. Gemensamt för alla hos kundservice är den äkta viljan och önskan att hjälpa dig på bästa möjliga sätt. Så tveka inte att kontakta oss via telefon eller e-post.

Öppettider måndag till fredag från 8:00 till 16:00 (lunchpaus 12.00-12: 30)

T: 08 65 000 37
F: 08 65 000 47

Email: info@My-Netti.com

Strunge Nygaard

Strunge@My-Netti.com

 

 

Christina Dylmer

Christina@My-Netti.com

 

Nina Ifversen

Nina@My-Netti.com

 

 

Maj-Britt Karlsson

Maj-Britt@My-Netti.com

Mette Bossow

Mette@My-Netti.com

 

 

Jacob Friis-Jensen

Jacob@My-Netti.com

 

Anette Hagelskjær

Anette@My-Netti.com

 

 

 

 

I dialog skapar vi enkla lösningar och ökar glädjen i livet

— Netti by Alu Rehab