Vi er her for at hjælpe dig

 

I kundeservice møder du kompetente medarbejdere, der kan flere hundrede varenumre på rygraden, og som ved hvilke produkter der passer til hvilke muligheder og tilbehør. Du finder også eksperter på tilpasning med årevis af erfaring, som ved hvilke løsninger der passer bedst til specifikke brugertyper og udfordringer.

Fælles for alle i kundeservice er vilje og et ægte ønske om, at hjælpe dig bedst muligt. Så tøv ikke med, at kontakte os – vi er tilgængelige på telefon og mail.

Åbningstider: Mandag – Fredag fra kl. 8.00-16.00 (middagspause fra 12-12.30)

DAnmark

Tlf.: +45 87 88 73 00

Email: info@My-Netti.com

 

Strunge Nygaard

Strunge@My-Netti.com

 

 

Christina Dylmer

Christina@My-Netti.com

 

 

Nina Ifversen

Nina@My-Netti.com

 

 

Maj-Britt Karlsson

Maj-Britt@My-Netti.com

 

 

Mette Bossow

Mette@My-Netti.com

 

 

Jacob Friis-Jensen

Jacob@My-Netti.com

 

 

Anette Hagelskjær

Anette@My-Netti.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dialog skaber vi enkle løsninger og øger livsglæden

— Netti by Alu Rehab